Aktualności

#PomagajzVMedClinic – Ubrania do oddania !

Nie nosisz? Oddaj i pomóż! Wspólna akcja UBRANIA DO ODDANIA z V-Med Clinic! W ramach akcji #PomagajzVMedClinic w terminie 14 grudnia 2023 – 31 stycznia 2024 zbieramy niepotrzebne ubrania i akcesoria. Wspieramy ogólnokrajowy program Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą’’! #PomagajzVMedClinic ! Rzeczy możesz przynieść do jednej z naszych placówek – V-Med Clinic Poznań (Piłsudskiego 104) lub V-Med Clinic Fałkowo (Fałkowo 1P k. Gniezna). Zbieramy nowe oraz używane ubrania, akcesoria, zabawki i inne. 

Każdy kilogram pozyskanych ubrań to 1 PLN przekazany na ratowanie zagrożonego życia dzieci i pomoc w trudnych warunkach materialnych.

Misją naszej Kliniki jest kompleksowa pomoc całym rodzinom. Na co dzień wspieramy najmłodszych pacjentów i ich opiekunów w walce z trudnościami życia codziennego. Nasi terapeuci dbają także o zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne osób dorosłych. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaangażować się w akcję UBRANIA DO ODDANIA i tym samym wyciągnąć pomocną dłoń poza obszar naszej KIinikiPragniemy szerzyć dobro i dawać dobry przykład.

Od 14 grudnia 2023 do 31 stycznia 2024 zbieramy niepotrzebne ubrania, akcesoria, zabawki i inne! Dzięki temu pomagać mogą mali i ci więksi!

Każdy kilogram pozyskanych ubrań to 1 PLN przekazany na ratowanie zagrożonego życia dzieci i pomoc w trudnych warunkach materialnych. V-Med Clinic przekazuje zebraną odzież do Ubrania do Oddania, która wprowadzi ją ponownie do drugiego obiegu. Za każdy 1PLN marka UDO przekazuje 1PLN na rzecz Programu „Zdążyć z pomocą”.

Rzeczy możecie przynosić do jednej z naszych placówek – V-Med Clinic Poznań (Piłsudskiego 104) lub V-Med Clinic Fałkowo (Fałkowo 1P k. Gniezna). 

Każda osoba,, która przyniesie do naszej placówki w Poznaniu lub Fałkowie minimum 1 siatkę/reklamówkę odzieży, otrzyma od nas 50% rabatu na masaż relaksacyjny lub klasyczny!

powrót