Lista usług

Fizjoterapia dziecięca

Praca z Małym Pacjentem obejmuje wyjątkowy obszar fizjoterapii

Terapia podąża za rozwojem i nauką nowych czynności Twojego dziecka. Dzięki cierpliwemu i przyjaznemu podejściu do Małych Pacjentów potrafimy nawiązać z nimi kontakt i odpowiednio zmotywować do terapii. Nasze postępowanie opiera się na współpracy i zrozumieniu z rodzicami. Na szczególną uwagę zasługuje fizjoterapia dziecięca, która jest na najwyższym poziomie w okolicy.

Posiadamy w pełni przystosowaną salę i profesjonalny sprzęt, który czeka na najmłodszych pacjentów. Specjalizujemy się między innymi w diagnostyce i terapii zaburzeń rozwoju, terapii integracji sensorycznej (SI) oraz terapii ręki, a także w rehabilitacji pourazowej, ortopedycznej.

Fizjoterapia dla dzieci

Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc fizjoterapeutyczną dla najmłodszych. Jeszcze do niedawna fizjoterapia była kierowana głównie do osób dorosłych, lecz dziś pojawia się coraz częściej w kontekście dzieci. Stosujemy szeroko pojętą medycyną pediatryczną z uwzględnieniem rehabilitacji zaburzeń neurorozwojowych ze spektrum autyzmu w oparciu o terapię sensoryczną.

Prowadzimy zaawansowaną rehabilitację dzieci w Gnieźnie oraz pobliskich mu okolicach i miastach takich jak Pobiedziska czy Kostrzyn. Do leczenia wykorzystujemy najnowsze metody i sprzęty, we współpracy z doświadczonymi fizjoterapeutami dziecięcymi, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie pomóc wyjść nawet z największych schorzeń i problemów.

Fizjoterapia dziecięca – cennik:

 • Diagnoza SI
  600 zł
  / 3x45min /
 • Konsultacja zaburzeń rozwoju
  220 zł
  / 45-60 min /
 • Terapia SI
  150 zł
  / 45 min /
 • Fizjoterapia
  160 zł
  / 45 min /
 • Terapia czaszkowo – krzyżowa
  200 zł
  / 45 min /
 • Omówienie diagnozy teleporada
  150 zł
  / 45 min /
powrót