Lista usług

Fizjoterapia

Ruch może być terapią, gdy pracuje z Tobą ekspert

Fizjoterapia to sztuka pracy ze stawami, ścięgnami i mięśniami, która pomaga pacjentowi odzyskać właściwą motorykę i kondycję. To potężne narzędzie terapeutyczne wykorzystujące ogromne (choć ukryte) zdolności Twojego ciała do regeneracji. Warto przekonać się o jego skuteczności.

W naszym centrum fizjoterapii pracują osoby z doświadczeniem, które na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjenta. Zapraszamy do odwiedzenia V-Med Clinic w Fałkowie. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy mieszkańców m.in.: Gniezna, Kostrzyna i Pobiedzisk oraz okolicznych miejscowości.

Terapia manualna

Terapia manualna to naturalna metoda fizjoterapii, która wykorzystuje wiele technik, pozycji ułożeniowych pacjenta i chwytów. W terapii manualnej kręgosłupa stosujemy techniki terapeutyczne i diagnostyczne, które pozwalają wykryć przyczyny i opracować metody leczenia schorzeń układu ruchu. Wskazaniami do terapii manualnej są głównie bóle mięśni, bóle głowy, blizny, bóle kręgosłupa, rwa kulszowa. Terapia manualna z zakresu fizjoterapii pozwoli na nowo odzyskać komfort życia.

Fala uderzeniowa w fizjoterapii 

Fala uderzeniowa generowana przy wykorzystaniu wody, żelu lub innego płynnego środka pod ciśnieniem z powodzeniem stosowana jest w medycynie – fizjoterapii. Jej celem jest stymulacja tkanek miękkich, łagodzenie bólu, zmniejszenie napięcia mięśni, poprawa krążenia krwi i zahamowanie skurczów. Stosowanie fali uderzeniowej w fizjoterapii działa przeciwbólowo, stymuluje proces produkcji kolagenu i przyspiesza gojenie się ran. To skuteczna metoda leczenia ostrogi piętowej, łokcia tenisisty oraz wielu inny dolegliwości. W naszej klinice wykonujemy skuteczne zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej.

Fizjoterapia – drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny usprawnia krążenie krwi i pozwala zmniejszyć obrzęki. Polega na odpowiednim masażu i uciskaniu skóry, co jednocześnie poprawia swobodny przepływ limfy i innych płynów tkankowych. W naszej Klinice drenaż limfatyczny wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu BTL Lymphastim, dzięki czemu pacjent w komfortowych warunkach może zrelaksować się i odprężyć. V-Med Clinic oferuje fizjoterapię w zakresie drenażu limfatycznego nóg w bardzo okazyjnej cenie. Jeśli jesteś z okolic Gniezna, Pobiedzisk lub Kostrzyna, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Fizjoterapia – cennik

 • Wizyta fizjoterapeutyczna
  180 zł
  / 45 min /
 • Masaż leczniczy kręgosłupa
  150 zł
  / 45 min /
 • Masaż leczniczy kręgosłup + 2 kończyny
  180 zł
  / 60 min /
 • Fala uderzeniowa – ortopedyczna
  80 zł
  / jedna okolica /
 • Drenaż limfatyczny
  150 zł
  / 30 min /
 • Drenaż limfatyczny
  250 zł
  / 1h /
 • Terapia czaszkowo-krzyżowa
  200 zł
  / 45 min /

powrót