Lista usług

Masaż

Masaż w V-Med Clinic jest przeprowadzany przez doświadczonego specjalistę, który doskonale zna się na swojej pracy. Zapewniamy atrakcyjny cennik masażu, dzięki czemu każdy skorzysta z takiej oferty. Profesjonalne masaże pozwalają pozbyć się dolegliwości bólowych i zadbać o rozluźnienie całego ciała. Masaż relaksacyjny to dobry wybór dla każdego, kto chce wypocząć ii nabrać sił na dalsze działania. To metoda znana już od lat, która przynosi wiele korzyści.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny pleców lub całościowy to technika, podczas której stosuje się ugniatanie, uciskanie, rozcieranie, głaskanie i pocieranie odpowiednich partii ciała. Ten typ masażu polecany jest osobom z dolegliwościami bólowymi, wadami postawy czy problemami z kręgosłupem. Jest również doskonałym sposobem na odprężenie i relaks.

Masaż tkanek głębokich

Celem masażu tkanek głębokich przede wszystkim jest zmniejszenie napięcia mięśni i powięzi, rozluźnienie ich i zwiększenie płynności ruchów tkanek. Poprawie ulega ukrwienie tkanek i elastyczność, a także prawidłowa postawa ciała. Masaż może być wykonywany na twarz i ciało. Nie powoduje bólu ani uczucia dyskomfortu, a efekty widoczne są niemal od razu. Aby zapoznać się z dokładną ceną zabiegu oraz zapisać się na wizytę, zachęcamy do kontaktu z recepcją V-Med Clinic. Nasza oferta skierowana jest m.in. do mieszkańców Gniezna, Pobiedzisk, Kostrzyna i okolic.  

Masaż sportowy – na czym polega?

Regeneracja mięśni po wysiłku sportowym jest bardzo ważna. Minimalizuje bowiem ryzyko doznania kontuzji, zmniejsza napięcie mięśni i zakres ruchu oraz poprawia wydajność. Idealnym sposobem na wspomaganie organizmu przed i po wysiłku fizycznym jest specjalny masaż sportowy. Polega on na stosowaniu technik podobnych do masażu klasycznego i pracy na określonej grupie mięśni. Do jego przeprowadzenia stosowana jest dużo większą siłą nacisku. Chcesz zregenerować organizm po treningu? Zapraszamy na masaż sportowy do naszej kliniki nieopodal Gniezna! 

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest wybawieniem dla wielu pacjentów, którzy cierpią na dolegliwości bólowe. Profesjonalny masaż leczniczy kręgosłupa jest wykonywany z zaangażowaniem i doświadczeniem. Dobro pacjenta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Cena masażu leczniczego jest atrakcyjna dla pacjentów, dlatego wiele osób skorzysta z takiego rozwiązania. Masaż leczniczy jest wykonywany przez doświadczonych fizjoterapeutów, pracujących w naszym centrum fizjoterapiii. Na każdym kroku dbamy o to, aby pacjenci czuli się komfortowo.

powrót