Lista usług

Medycyna estetyczna bezinwazyjna

Współczesna bezinwazyjna medycyna estetyczna potrafi naprawdę wiele poprawić w wyglądzie, bez zastosowania agresywnych metod. Bezinwazyjne zabiegi to bardzo atrakcyjna opcja, szczególnie dla osób, które nie chcą dużych ingerencji w ciało, a jednocześnie oczekują widocznych efektów.

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem oraz leczenia tkanki tłuszczowej. Cellulit jest niestety problemem wielu kobiet. Już teraz można się go pozbyć, stawiając na falę uderzeniową w V-Med Clinic. Profesjonalne urządzenie podgrzewa warstwy skóry właściwej, co pozwala pobudzić produkcję kolagenu, który odpowiada za wygląd i jędrność skóry.

Fala uderzeniowa na brzuch polega na emitowaniu akustycznych fal dźwiękowych w miejscach dotkniętych cellulitem. Podczas wprowadzania fal do ciała, dochodzi do rozerwania błony komórek tłuszczowych. Jeśli pragniesz pozbyć się cellulitu i ujędrnić oraz uelastycznić skórę w różnych partiach ciała, zabieg z użyciem fali uderzeniowej jest właśnie dla Ciebie. Zastosowanie fali uderzeniowej jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, dlatego zabieg ten jest tak bardzo atrakcyjny i popularny.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny w V-Med Clinic polega na oczyszczaniu tkanek z toksyn. To jedno z rozwiązań medycyny estetycznej, które cieszy się dużą popularnością na rynku. Masaż za pomocą drenażu limfatycznego pobudza krążenie krwi i limfy, przez co dochodzi do szybszego transportowania substancji odżywczych.

Zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu drenażu limfatycznego, które są wykonywane dokładnie i profesjonalnie. Stosujemy nowoczesny sprzęt marki BTL Lymphastim, dzięki czemu pacjent korzystający z naszych usług jest w stanie zrelaksować się i odprężyć, jednocześnie poprawiając krążenie limfy i krwi. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, dzięki czemu zapewnia największy komfort.

Medycyna estetyczna – cennik:

 • Fala uderzeniowa
  200 zł
  / jeden zabieg, jedna okolica* /
 • Fala uderzeniowa
  360 zł
  / jeden zabieg, dwie okolice /
 • Fala uderzeniowa
  450 zł
  / jeden zabieg, trzy okolice /
 • Fala uderzeniowa – pakiet 10 zabiegów
  / zapytaj o aktualną promocję /
 • Drenaż limfatyczny
  150 zł
  / 30 min /
 • Drenaż limfatyczny
  250 zł
  / 1h /

*1 okolica to np.: uda przód / uda tył / brzuch / pośladki

powrót