Lista usług

Rehabilitacja

Przeprowadzamy terapię przy podrażnieniach, naciągnięciach, naderwaniach tkanek miękkich, skręceniach i złamaniach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksową rehabilitacją w postaci terapii manualnej, ćwiczeń indywidualnych z pacjentem, terapii blizn, czy masażu.

Rehabilitacja to niezwykle ważny etap rekonwalescencji po przebytym urazie, kontuzji lub operacji. Prowadzona pod okiem doświadczonego specjalisty pozwala szybko powrócić do zdrowia i zdolności ruchowych. Rehabilitacja powinna opierać się na współpracy fizjoterapeuty i lekarza prowadzącego leczenie Pacjenta. Składa się m.in. z terapii manualnej, kinesiotapingu, ćwiczeń, fizykoterapii oraz masaży.

Kompleksowe wsparcie w rehabilitacji

W naszej klinice zlokalizowanej niedaleko Gniezna jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksową rehabilitację w postaci terapii manualnej, ćwiczeń indywidualnych z Pacjentem czy terapii blizn. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług oraz do umówienia wizyty prywatnej. 

Rehabilitacja pooperacyjna

W V-Med Clinic doskonale wiemy, jak ważna jest rehabilitacja pooperacyjna. Właściwie poprowadzona pozwala na szybszy powrót do zdrowia, uzyskanie sprawności ruchowej i wyeliminowanie niepożądanych skutków operacji. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową rehabilitację po operacji kręgosłupa, biodra, kolana czy haluksa. Zaufało nam już wielu mieszkańców Gniezna, Pobiedzisk i Kostrzyna. 

powrót