Lista usług

Wellness & SPA

Starannie opracowane i przygotowane zabiegi Wellness & SPA dają odprężenie fizyczne i psychiczne. Pozwalają się zrelaksować i rozluźnić, uwalniają od stresu i codziennych zmartwień.  W zależności od potrzeb naszych Pacjentów dobieramy odpowiednie terapie i zabiegi: masaże relaksacyjne z zastosowaniem olejków eterycznych, zabiegi drenażu limfatycznego, masaż Kobido, zabiegi na ciało modelujące sylwetkę i wiele więcej. Zapraszamy na odprężające zabiegi Wellness & SPA do V-Med Clinic. Z naszych usług skorzystało już wielu mieszkańców Kostrzyna, Pobiedzisk, Gniezna i okolicznych miejscowości.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie zrelaksować całe ciało. Masaż relaksacyjny to nie tylko uczta dla ciała, lecz także dla zmysłów dzięki zastosowaniu olejków eterycznych, dobranych do indywidualnych preferencji pacjentów. Cena masażu relaksacyjnego nie jest wysoka i z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta. Masaż relaksacyjny pleców pozwala rozluźnić spięte mięśnie po całym dniu pracy i nabrać sił na kolejne wyzwania. Masażyści zapewniają kompleksową ofertą na najwyższym poziomie. Profesjonalny masaż tego typu jest polecany wielu osobom.

Masaż z aromaterapią

Masaż aromaterapeutyczny wykorzystujący leczniczą moc olejków eterycznych daje niezwykłe korzyści. W zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz doboru kompozycji olejków może wzmacniać system immunologiczny, redukować stres i napięcie mięśni, eliminować wszelkie bóle pleców czy stawów. Olejki ułatwią masowanie, pozwalają się wyciszyć i zrelaksować, a przenikając przez skórę, potęgują efekt masażu. Na profesjonalny masaż olejkami eterycznymi zapraszamy Klientów z Gniezna, Kostrzyna i Pobiedzisk do naszej kliniki. 

Masaż antycellulitowy

Cellulit to z pewnością zmora wielu kobiet. Pojawiać się może na nogach, rękach, brzuchu i innych częściach ciała. Z pomocą przychodzi masaż antycellulitowy w V-Med Clinic. Profesjonalny masaż antycellulitowy bańkami chińskimi może sprawnie dać pożądane efekty. Niezawodny masaż na cellulit warto powtarzać regularnie, co wpłynie na szybkie pozbycie się cellulitu. Cena masażu jest atrakcyjna dla każdego odbiorcy. Nowoczesny masaż antycellulitowy bańką chińską to dobry wybór dla każdej kobiety, która chce szybko zwalczyć cellulit na ciele. 

Masaż Kobido

Kobido to japoński lifting twarzy bez użycia skalpela, który polega na rozluźnianiu głębokich mięśni twarzy i ich stymulację. Masaż cieszy się pozytywnymi opiniami, ponieważ daje spektakularne efekty: pobudza mikrokrążenie, co poprawia elastyczność i jędrność skóry, rozprostowuje zmarszczki i bruzdy, poprawia owal twarzy, przyspiesza regenerację, wspomaga detoksykację, jest też bardzo przyjemny i relaksujący. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Zapraszamy do V-Med Clinic na profesjonalny masaż kobido! Oferta skierowana jest m.in. do mieszkańców Gniezna, Kostrzyna i Pobiedzisk. 

Wellness & SPA – cennik:

 • Masaż Relaksacyjny
  150 zł
  / 45 min – kręgosłup /
 • Masaż Relaksacyjny
  200 zł
  / 1h – kręgosłup + 2 kończyny /
 • Masaż Aromaterapeutyczny z olejkiem eterycznym
  230 zł
  / 45 min – kręgosłup /
 • Masaż Aromaterapeutyczny z olejkiem eterycznym
  280 zł
  / 1h15min – kręgosłup + 2 kończyny /
 • Masaż Kobido
  200 zł
  / 1h15min /
 • Masaż Kobido + maska w płachcie
  230 zł
  / 1h30min /
 • Masaż Kobido + rytuał liftingujący z kosmetykami Thalgo
  300 zł
  / 1h45min /
 • Masaż Kobido dla przyjaciółek
  380 zł
  / 2h /
 • Masaż Kobido dla przyjaciółek + rytuał liftingujący z kosmetykami Thalgo
  550 zł
  / 2h30min /
 • Masaż Antycellulitowy bańką chińską
  130 zł
  / 45 min – 2 wybrane okolice /
powrót